Melodyworld - Domovská stránka
Koncept - Jak pracujeme Obraz a děj Slovo a myšlenka Music and Sound Team Melodyworld Naše nástroje Produkty a řešení Kontaktní informace
SiteGoal - Offline redakční systém

Vyvinuli jsme soubor pracovních nástrojů, které nám poskytují konkurenční výhodu při realizaci zakázek v oblasti online marketingové komunikace a zároveň zefektivňují proces webdesignu a content managementu.
V současnosti neexistuje mnoho nástrojů, které by umožňovaly přímo klientům spravovat a redigovat obsah své website aniž by museli provozovat redakční systém na straně ISP nebo pravidelně angažovat webdesignera.

Vyvíjíme po naše klienty speciální aplikace, které jim umožňují redigovat jejich webstránky přímo z jejich vlastního počítače. Tyto aplikace nevyžadují žádné zvláštní know-how. Lze s nimi pracovat stejně jako s běžnými kancelářskými aplikacemi. K jejich provozování může sloužit běžný osobní počítač s operačním systémem MacOS nebo Windows.

Redakční aplikace

Internetový prohlížeč - web

Díky flexibilitě této technologie lze postavit redakční systém prakticky pro website s jakoukoli strukturou (od reklamní microsite po e-shop). V současnosti tuto technologii licencujeme i dalším společnostem zabývající se webdesignem nebo online marketingovou komunikací.

StreamAd

Melodyworld přináší pod názvem StreamAd na český internet nový reklamní formát. Jedná se o revoluční spojení interaktivity online medií s vysokou vypovídací schopností reálného audiovizuálního materiálu. Doposud byly komunikační agentury a jejich klienti limitováni omezenými možnostmi online reklamních formátů.
Díky naší technologii získávají možnost real-time kontroly nad komunikovaným obsahem nejen zadavatelé, ale i konzumenti. [Více...]

Lokalizace software

Mezi naše služby patří rovněž adaptace obchodních prezentací, lokalizace multimediálních prezentací a software pro operační systém MacOS. [Více...]